Wolontariat

Karnawałowe warsztaty plastyczne

Jesteś pasjonatem sztuki? Nie jest Ci obce pragnienie pomagania innym? Masz czas i chęci, aby czynnie wspomóc działania naszej Fundacji? Wspaniale! Szukamy kreatywnych, odważnych i pełnych energii ludzi, którzy pchną naszą Fundację w przyszłość! Zostań wolontariuszem naszej Fundacji. Aktywnie wspieraj nasze działania, dziel się swoimi pomysłami i zdobywaj nowe przyjaźnie, wiedzę i doświadczenia. Dziel się z innymi swoją pasją i poznawaj znanych artystów. Jednak przede wszystkim – baw się dobrze!
 

 Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym.

– Mahatma Gandhi
 
Wolontariusz to osoba, która wykonuje swoje działania na rzecz innych z czystego serca, bez przymusu, bezpłatnie i nie oczekuje niczego w zamian. W naszej Fundacji wolontariusze biorą czynny udział w organizacji zajęć związanych ze sztuką oraz pomagają w realizacji projektów realizowanych przez naszą Fundację. Dodatkowo organizują własne spotkania i zajęcia artystyczne.

Jeśli jesteś taką osobą, czujesz potrzebę pomocy innym, chcesz poznać nowych ludzi, nowe środowisko i poznać smak wolontariatu, który na pewno da Ci wiele radości i satysfakcji, to zgłoś się już dziś!
 

Jak zostać wolontariuszem?

To proste. Przyłącz się do grupy wolontariuszy naszej Fundacji na Facebooku. Koordynatorem wolontariatu jest Kamila Mistarz. Prośbę o przyjęcie Cię w poczet wolontariuszy możesz też wysłać jej e-mailem na adres kama.and.art@gmail.com. Po zaakceptowaniu prośby konieczne będzie podpisanie przez Ciebie umowy. W przypadku, jeśli nie masz skończonych 18 lat potrzebna będzie również zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.